Më mbaj mend (për 1 muaj)


Landi Roko & Ilir Tironsi - Sare Sare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sare Sare".
3. Video është e këngës "Sare Sare", por nuk këndohet nga Landi Roko & Ilir Tironsi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Landi Roko & Ilir Tironsi - Sare Sare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Ilir Tironsi

Komente

Asnjë Koment

27/12/2016

2016-12-27T04:23:17+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sare Sare" kënduar nga Landi Roko & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Ilir TironsiMë Shumë Këngë Nga Landi Roko:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë