Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Roko - Ti Ma More Zemren Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ti ma more zemren ma hodhe ne rug
ti ma more lotin te mos qanja un

ti ma more zemren ma hodhe ne rug
ti ma more lotin te mos qanja un

Rreff 2x

ike pa me par ike pa me par
syri mqan pas teje mbeta duke qa
ike pa me par ike pa me par
syri mqan pas teje mbeta duke qa

ti ma more zemren ma hodhe ne rug
ti ma more lotin te mos qanja un 2x

Rreff 2x

ike pa me par ike pa me par
syri mqan pas teje mbeta duke qa
ike pa me par ike pa me par
syri mqan pas teje mbeta duke qa 2x


Ky tekst u dërgua nga sulltan BerishaLandi Roko
Publikimi: 28/05/2021
Keyboard Solo: Fonsi Nomja
Keyboard Harmony: Klodi ZanesLandi Roko - Ti Ma More Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ma More Zemren".
3. Video është e këngës "Ti Ma More Zemren", por nuk këndohet nga Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:


Komente 0