Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lani - Sa Her Qe Vim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Her Qe Vim".
3. Video është e këngës "Sa Her Qe Vim", por nuk këndohet nga Lani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lani - Sa Her Qe Vim  (Feat. Lil G, Boy T & Fortuna)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Boy T

Featuring

Lil G

01/12/2013

2013-12-01T15:15:10+00:00Lani : refreni
Sa Her Qe Vim Vim Po Bim Vec Atmosfer
Sa Her Qe Vim Vim Po Bim Vec Sene Me Vler
Sa Her Qe Boj Boj e Boj Se Kam Prvoj
Ta Bej Kte Rrep Shkurt Shqip
Hajde Futu Ne Kte Loj

LiL G
Kur ja nis me bo zhurma Turma gati jep sinjalin
Ke perballje gladiatoresh Llogari qe nuk dalin
Plasin gzhojat per tok I gjith vendi erresohet
Futi ne mendje kto fjal Ne kujtes qe sarrohet
Une Nuk jam ai djali Qe bej rrep per klikime
Nuk kam qen kurr tradhetar Ne asnje cast te jetes sime
Une bej rrep per vllaznin Dhe per driten e heshtjes
Jam si pika ne fjali Qe i jep kuptimin presjes
Dhe me bite iterneti Kam suksese garant
Jam nje pjes e vogel ne bot Po me vepra gjigand
Emri im sdo te harrohet Ne krasim me kta lepuj
Kta rrojn per 2-3 vjet Kurse une per shume shekuj
Kush kte rrep e kuptoj Nje msim te rendsishem mori
Une jam djal permetar Stilin me gengsta perdori
Nuk po foli me kunja Se nuk di me fol per to
Kush po don te me uli posht E shpullati nje nga nje Mother Fucker

Lani refreni
Sa Her Qe Vim Vim Po Bim Vec Atmosfer
Sa Her Qe Vim Vim Po Bim Vec Sene Me Vler
Sa Her Qe Boj Boj e Boj Se Kam Prvoj
Ta Bej Kte Rrep Shkurt Shqip
Hajde Futu Ne Kte Loj

Boy T
Me Xhamat e zi dhe targa 4 - nisha
bagazhi Plot hekra Shoqnin i Kom krejt Bisha
Timoni Vec drejt 360 ne ore e kush na kqyr shtremt
ja japim dhamt ndor kjo esht jeta reale
ku ti perfundon n'hale Welcome to my hood bitch
pa t'drejt fjale se ktu jena na G , e nuk ka ven Per tipa
Bad boy In the street men Bich Hasta La Vista

Lani refreni
Sa Her Qe Vim Vim Po Bim Vec Atmosfer
Sa Her Qe Vim Vim Po Bim Vec Sene Me Vler
Sa Her Qe Boj Boj e Boj Se Kam Prvoj
Ta Bej Kte Rrep Shkurt Shqip
Hajde Futu Ne Kte Loj

Fortuna
Kur loja behet e fort Ather te Fortit fillojn te Luajn
Gati cunat bej me Dije Muzika qe ju Beni Serjozisht Nuk ju ka Hije
Te besh Hip Hop Me Tallava Realisht jo nuk ka Shije
Krejt na dolet Komercial Disa Ndoshta pa Vetdije
Une do ngelem Andegraund Dhe me shume pika Garancie
U rriten Lepurushat Kan Vendos Me u Bo Rrepista
I lan lojrat me Arusha dhe i Thon vetes Artista
Ktu Eshte Pista per Garista Brraaaaaaaaaa
Hajde Leni Krejt Ca Keni Dridhet toka Dridhet Veni
Per Hip Hop Asnje Nuk jeni si StreeT ThugZ Askund Nuk Gjeni
Vec po Lehni Gjith si Qeni keni me Then Nuk Vleni
Me Rrep Une jam rrit e kam Tradit mos u Trondit
Jo se ke Prit se Ca kam dite I Lejm Mangsit Tregoj Aftesit
Nuk kam Limit ca du me Harrit ti Vetem prit me Dit Bitch
Qind per Qind Rrugac edhe Urrejtje Pabesive
Bone me Bo Prov Ngjoj Krismat e Alltive


Më Shumë Këngë Nga Lani (Street Thugs):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet