Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lannex

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  134
 • Emri i Vërtetë:
 • Hekuran Mazreku
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Francë 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Lannex është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri itij i vertet eshte Hekuran Mazreku ka vite qe ai merret me shkrimin e kengeve dhe publikimin e tyre te cilat i sollen suksese dhe u be i njohur si kengtar me kenge dashurie e disa edhe ritmike. Më datë 10 Janar 2017, Lannex publikon videoklipin "A Te Mungoj". Më datë 17 Gusht 2017, Lannex publikon videoklipin "Ani Baby". Më datë 7 Nëntor 2017, Emir publikon videoklipin "Melek", në bashkëpunim me Lannex. Më datë 5 Korrik 2018, La...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Tensioni G

Liil Craizy

Gentrit Sopjani

Vig Poppa

Dardan Osmanollaj

Gent Fatali

Beni Xhemas

Anestezioni

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Sacrifice


Tags: Lannex, Hekuran Mazreku

Lannex në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet