Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lannex
 • Emri i Vërtetë:
 • Hekuran Mazreku
 • Vendlindja:
 • Malishev 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Francë 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 19 Tetor 1998
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♎ Peshorja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  409
Këndon kryesisht: hip-hop

Lannex është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Lannex është një këngëtar i mirnjohur nga Malisheva i cili jeton dhe vepron në Lyon të Francës. Emri i tij i vërtet është Hekuran Mazreku dhe ka vite qe ai merret me shkrimin e këngëve dhe publikimin e tyre te cilat i sollen suksese dhe u be i njohur si këngëtar me kenge dashurie e disa edhe ritmike. Disa nga këngët e tij më të njohura jan: "Trëndafili jem", "Pse", "A të mungoj", "Më vret malli" etj.

Më datë 10 Janar 2017, Lannex publikon videoklipin "A Te Mungoj".

Më datë 17 Gusht 2017, Lannex publikon videoklipin "Ani Baby".

Më datë 7 Nëntor 2017, Emir publikon videoklipin "Melek", në bashkëpunim me Lannex.

Më datë 5 Korrik 2018, Lannex publikon videoklipin "Faji".

Më datë 1 Gusht 2018, Lannex publikon videoklipin "Valixhet".

Më datë 18 Gusht 2018, Lannex publikon videoklipin "Lule Me Therrë".

Më datë 29 Shtator 2018, Lannex publikon videoklipin "Hije", në bashkëpunim me Emir.

Më datë 15 Mars 2019, Lannex publikon videoklipin "Pa Ndjenja".

Më datë 19 Qershor 2019, Lannex publikon videoklipin "Edhe Sot".

Më datë 25 Prill 2020, Lannex publikon videoklipin "Mon Amour". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Lannex.

Më datë 14 Maj 2020, Dichy & Lannex publikojnë videoklipin "Bye Bye".

Më datë 17 Korrik 2020, Lannex publikon videoklipin "Aje Normal". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Lannex.

Më datë 1 Gusht 2020, Lannex publikon videoklipin "Ke Gabu". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Lannex.

Më datë 4 Shtator 2020, Lannex publikon videoklipin "Ma Jolie". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Lannex.

Më datë 10 Tetor 2020, Lannex publikon videoklipin "Krenaria".

Më datë 12 Dhjetor 2020, Lannex publikon videoklipin "Rakia". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Lannex.

Më datë 31 Janar 2021, Lannex publikon videoklipin "Vitet". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Lannex. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Edlir Begolli.

Më datë 13 Mars 2021, Lannex publikon videoklipin "Loco". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Lannex.

Më datë 1 Maj 2021, Lannex publikon videoklipin "Inati". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Lannex.

Më datë 21 Qershor 2021, Lannex publikon videoklipin "Bonbon". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Lannex.

Më datë 17 Korrik 2021, Lannex publikon videoklipin "Rrena".

Më datë 15 Tetor 2021, Lannex publikon videoklipin "Harroje". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Lannex.

Më datë 22 Dhjetor 2021, Lannex publikon videoklipin "Désolé". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Lannex.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

23

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente 23