Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lannex - Cdo Minut

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cdo Minut".
3. Video është e këngës "Cdo Minut", por nuk këndohet nga Lannex.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lannex - Cdo Minut  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

26/03/2016

2016-03-26T18:27:39+00:00rep1:
qofshin tkalune ato sene tpa harrume
qe i kena bo gjat kohes qe ishmi njo
dulen ne shesh do sene te pa zbulume
nese sdo mem pa tlutem ksaj here ngo

se cdo minut qe kalon mendja po t'lyp
kalova shum sfera po qekjo me ka mbyt
nese un t'harroj me kohen
zemra me kohen te lyp
dikush dikan shum e don
dikush per dikan sdo me dit

e un sdu mu bo cinik ike vet ste thash ik
ditet rutin kshtu o dit per dit
edhe pse un sjam fajtori
prap them faji o te dyt
saher du me than ste dua
fjalet me bllokohen n'fyt

se kur kejt kan kshyr met shkel
jam afru e t'kam perkdhel
e kur ty t'mungoj perkrahja
jom kthy e te kam mbeshtet
do te dua, edhe nese jetoj
ma shum se ni jet
larg meje je, por ngat zemres ke mbet

ref:
cdo minut une te pres ty mos po m'thrret
cdo minut zemra per ty po bertet
cdo minut ni ndjejn me thot se ty ste pret
cdo minut une maj shpres se ti me thrret

rep2:
cdo minut shkon si or
edhe muji mdoket vit
ato momente ne bor
me mungojn ne kto dit

u prish plani, edhe ondrra
ty met pa ne vello tbardh
po prap kur ti s'ndihesh mire
edhe une jom i vrar

vjen pranvera, qelin lulet
por dashnia jon u vyshk
sjom ka foli me urrejtje
po me zemer t'ndame ndysh

un te du, per ty sdi
sjom ka du as met gjyku
edi qe ndjen diqka
kur tjert tfolin ty per mu

ti mun me thon diqka
ose hiq mos me pranu
bile mun me shpik gjithqka
sepse smunesh me kuptu

ose smunesh me pa hiq
se ty syt tu kan verbu
se kam dit qe mun lendohesh
aty ku ke dashuru

kam mbet si i semur
qe shpreson mu sheru
edhe un e kam nje shpres
qe nje dit kem mu taku

per ty u bona kunder krejtve
ti ne fund kunder mu
prej sod e at dit ZEMER..


Më Shumë Këngë Nga Lannex:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet