Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lannex - Do Të Pendohesh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Të Pendohesh".
3. Video është e këngës "Do Të Pendohesh", por nuk këndohet nga Lannex.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lannex - Do Të Pendohesh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

26/09/2015

2015-09-26T16:29:20+00:00trendafil hala sje tha ti
u ndam vet sna ndajti fati
per njani tjetrin ketum amo nuk e pa ti
ike ti, ika un, pra edhe vakti

o ka mvret fakti, se ti je tu u mburr
arsya pse ski dashni, se zemren e ki gur
zemren e ki gur,
ti sdi me dhon dashni se zemren e ki gur

yeah
loti rrjedh si lum
fjalet ti thom varg
si un sgjen kerkun
e kupton me vakt
ky o fakt se tkam dasht sa veten
gjdo nat rri tu e mush fleten

tndam perfundum, kurgjo sfitum
perveq dhimbjes, qe na shoqron
gjithqka sfidum, edhe nfund u kuptum
qe kurxho, neve sna takon

ref;
dikur do tpendohesh
dhe tmerr malli per at koh
ki me lyp mu kthy prap
por ne nuk do te jemi mo

rep:2
Pse s'mendove per fundin
para se me vendos ti
diten kur u ndam
i vrat u bo dhe moti

Me the sjam e jotja, por un kesh i joti
zemra rrehke ngadal, nga syni pikoj loti

Pran fotos tane qaj, veten dot nuk e mbaj
ike me le ne vaj, edhe pse nuk pata faj
Pa ty osht njesoj, si pa jeten
ti ma fala lotin, un ta fala buzqeshjen

amo prap

do të jem me ty, edhe kur sje mo
kur sje mo
do të jem aty edhe kur sme do
kur sme do

9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lannex:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet