Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lannex - Asaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asaj".
3. Video është e këngës "Asaj", por nuk këndohet nga Lannex.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lannex - Asaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

02/09/2015

2015-09-02T15:19:08+00:00rep:1
a ki ti zemer pse e lendon nje femer
qe tdon ma shum se veten
ta fali rinin ta fali jeten
e ti saher e genjen

ajo e din qe del me tjetren
amo nuk don me ty mu nda
tqon mesazha tshkrun leter
se malli e merr per met pa

se ka kshyr asnjo se veq ti je kon
para syve tsaj
nuk tka jap per kerkon edhe pse
e ke bo me vaj

amo edhe ndjenjat e zjarrta shymen dikur
e ajo per ty dashni ska
qysh munesh mi thon vetes burr
kur e bon ni femer me qa

Ref:
ti se kupton qësht dashuria
mos u anko se tvret vetmia
tdjeg nje mall ty tdjeg nje mall
kur kujton dhimbjen e saj

rep:2
tash po pendohesh, silles n'dhom
tmungon shum, e smun me thon
shikon fotografit, qan me to deri von

tash pe vren, se ska si ajo
e dikur sja dite vleren
per me dal prej situates
sun pe gjen deren

prap gjdo dit tkujton
dhimbjen ja din veq zoti
sot kur e vesin per ty
per to pergjigjet loti

dikur shum letra ti qoj
kurr nuk ja ktheve
ajo besoj nbesen tone
a ti besen e theve


Më Shumë Këngë Nga Lannex:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet