Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lannex - Zemra E Ftohtë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra E Ftohtë".
3. Video është e këngës "Zemra E Ftohtë", por nuk këndohet nga Lannex.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lannex - Zemra E Ftohtë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

28/02/2015

2015-02-28T16:24:15+00:001:
dit e ftoft zemra e ftoft
lot po ngrihen kur po dalin
skthehesh mo, pra qaj un kot
tjeter kush po ta puth ballin
thojn qe koha plag sheron
amo mu po ma shton mallin
ncdo ven kujtime ke lon
saher i kujtoj em kallin
edhe xhaki n'vena ngrihet
amo ti sma kupton hallin
bile pa ty hiq spom rrihet
amo ti ma prishe planin
disa plane n'kto mendime
kto mendime sot skan fund
kur e sheh fotografin time
ki me thon se ska si un
t'uroj fat pa pas urrejtje
a ti mos ma trazo plagen
me ket ndarje lypi vdekje
sedu diten, sedu naten
nbuzt e tua shof buzqeshje
tshoh veq ty nket horizont
per ni minut ne heshtje
zemra rreh 1mi sekond

reff:
Edhe sot te njejtat fjal per mu
pse e bon gjith ket mekat
nese don munesh me shku
por une do te dua prap

2:
naper kry sillen plot pytje
e ves veten , mvesin mu
ti um vrave, ti me mbyte
nuk e di pse hala tdu
hala po me len pershtypje
hala veten ti pe man
ti buzqesh perpara meje
mu per ty zemra pom kan
se kurr goja sma ka than
qato qe thuhet shum zor
dikujt me ty si jetohet
e une per ty hi n'vorr
mendoj bashk kur jena kan
qe ton koha shkojke n'humor
gjithmon tkam prit me buzqeshje
tash n'foto t'shikoj me lot
kur dikush te do ty shum
kujto une sa te deshta
me ty mendova ni tardhme
deshta te na ndaj veq vdekja
amo plani jon u prish
qdo fjal qe.tham osht e kot
perher tfundit gjdo te mir
zemer u pafshim ntjetren bot


Më Shumë Këngë Nga Lannex:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet