Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lannex - Po Te Ndjej

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Te Ndjej".
3. Video është e këngës "Po Te Ndjej", por nuk këndohet nga Lannex.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lannex - Po Te Ndjej  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

14/12/2013

2013-12-14T19:13:55+00:00tdu sikur nprall si heren e par
shkelqimi syve tu zemren ma ka mar
nplanet e mia ty princesh tkom shpall
edhe nese jam i dekt veq ti um rinxhall

m'thuj aki mall a po tmungon ni djal
thuma ni fjal qe nuk e ki thon me par
nese dikun um prit un pa prit vi met mar
e du ni cop dashni pi asaj qe kam dhan

mjaft me urrejtje se dikush per ty jeton
kur ti po fol per gabime gabimin se kupton
gabimin se heton ti vazhdon inatin ton
pse i cek premtimet qe kurr si kam ni ti thon

ni zemer qe e ki pas sa shum je ka urren
kur dikush t'fal ndjenja pse ti nuk e ndjen?
pse ti nuk e bon qato qe un per ty e bona
pse ntel sum thirr mo se un apet dashurona

Ref::
tlutna mos urrej
tlutna mos genjej
nuk e dua askon tjeter
veq ty un po te ndjej

cdo sen qe e ceki , kejt jon per ty
ni film shum i bukur e aj film u kry
n'cdo stin qe kalon mdjeg malli per ty
tdu me kejt zemren edhe pse ajo u thy

tkam dasht gjithmon ngat po ngat nuk tkam
thjesht nat per nat po ni nat mo sjam
e ti maje ne'men kush tka dasht pa hile
un djal me ndjenja ti femen katile

m'coptove si leter um djege si zjarr
dashni e vjeter dashni e par
kurxho sdu tjeter veq mi pa syt e tu
me ni zonin ton n'vesh tem tu thon tdu

kejt ti kam fal e ti fali apet
malli m'ka mar e o tum mar apet
po sot e mora vesh se ti sje ka mpret
e mar fotografin edhe e xhuj nbregdet


Më Shumë Këngë Nga Lannex:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet