Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lannex - Ani Baby  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

17/08/2017

2017-08-17T16:32:59+00:00nese me jep ni shanc
kurr skom met zhgenjy
nese jeten ma fal
ta fali dhe un ty

mes neve dyve Lindi ni simpati
dashuri ne shikim te par
duhet te kemi gjithqka me ty
Nuk edin sa tdu ti edin gjith
qka kom dasht kom dasht
kisha dasht met pa edhe nese
edhe 1minut ki zgat ki zgat
(ayh ayh jehh)
me mu apo vjeh (ayh ayh jehh)
me mu apo vjeh

ata net folin e net folin mos tnalen
nuk po manin se nuk pomanin
saher qe mshikon djenjat e mia ringjallen ma shton dashnin ma shton dashnin
1shanc po ta lypi kallxom edhe sa une
pres merre gucimin thuj ato qe mi shkrun
ato qe mi shkrun SMS
du mu kon me ty qdo nat e mengjes
ajajaja un syt e tu mes
un nuk tdu per euro
per ty isha bo hero
in nuk due per euro euro euro
njani si shoh fell
hajde tash ti kfjellum
nga situata nxerrum hajde merum merum
se
Diten e par un kur te pash
Diten e par dashuri rash
me ty une rash (yhe)
me ty une rash
Diten e par ti pke faktapit
Diten e dyt ti mke habit

Nese me jep ni shanc
kurr skom met zhgenjy
nese jeten ma fal
ta fali dhe un ty

mesneve dyve Lindi nje simpati
dashuri ne shikim te parduhet te kemi gjithqka me ty
Nuk edin sa tdu ti edin gjith
qka kom dasht kom dasht
kisha dasht met pa edhe nese
edhe 1minut ki zgat ki zgat
(ayh ayh jehh)
me mu apo vjeh (ayh ayh yhe)
me mu apo vjeh

veq ty po du met prek baby
po due met prek baby
lem mue tpreki
se due me dek baby
pom shtin me dal prej veti
ani ani baby

kena marr shum pije baby e apo dina
qka po pina


Ky tekst u dërgua nga edita ahmetaj8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lannex:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet