Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Lannex - Pa Ndjenja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente

Asnjë Koment

15/03/2019

2019-03-15T17:55:36+00:00Sa fjalen e fola kurgjo nuk ngove
Ma svlejti kurora kur tjetrin e zgjodhe
12 u bo ora ti ma sum shenove
As mu spom shkrun dora se shpirtin ma lodhe
Dashnin ta morra ta ktheva dy her
Ftoft sikur bora tu fol en kerr
Drit bojke veq hana
Tu ba dashni nterr
Tka pas anderr nana
Per ty mfolke saher
Nuk ka rensi me kon jena tash
Veq un e di se me mendje tlash
Veq un e di se me merzi tlash
Vetem per ty me krejt e bona lamsh
Ej ku je kan ku je kan kur un veta
Ku kum met ku kum met a ke vet ma
Mki lon vet me endrru po nuk fjeta
Nese sum thirr smunem mu kuptu me letra

Vet kena vet skena
Per ty jon tu rreh 1 milion vena
Ajo mtha ma nuk kthehna
Ajo mla mu pa ndjenja
Sot ti je vet tu e hek mallin
Tu prit met thirr e me ma ni vokalin
Ti let pe qet fjalen po sma din hallin
Veq se shum mka marr malli
Se lot ty pot dalin
Tash shkaku teje ja kum nis me perdor
Sende tkqia qe ma heret si kom morr
Kejt i pit e kerri 200 n'or
Ty tka tjetri a mu veq Zoti ndor
Boma hallall nese tash nuk um njeh
Se qehrja jem nuk osht sikur dje
Vet em thave nese don mos um le
E ma spom fol kur pom she


Ky tekst u dërgua nga FKartolina (5)

1
1
1
0
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lannex:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet