Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lannex - Krenaria

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krenaria".
3. Video është e këngës "Krenaria", por nuk këndohet nga Lannex.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lannex - Krenaria  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

10/10/2020

2020-10-10T18:00:08+00:00A pe she beb ku kena mrri
Kuku sa keqe kjo krenari
Na ka lon vet bile tu pi
Mall ki per mu e mall kom per ty
O no no no no no no no
Se ata le t folin
Une nuk tlo
Edhe pse sje afer kjo zemer tdo
Per ty jom nis pa ty skthena mo
x2
Un nuk e di pse po bon filma
Dashnia nuk o kinema
Rrina t'heshtur ncinema
E dyve po na myt dilema
x2
A tka marr malli Mi Amor
Se mu krejt ndjenjat mi ke mor
E nese nuk je me mu
Prap kom me te deshmu sa tdu

Kqyre ku na prune
Me krenari t teprume
Te un je kon e para sje kon e teprume
Tkom nejt gati
Se menova qe je per mu e marume
Fjalt e tua mu kon duk tona si me mshu hunve
Krejt senet qe i bone nuk jon ko t premtume
Dicka tjeter kem premtu
Per ton jeten un me ty per ton jeten ti me mu
x2
AMO un nuk e di pse po bon filma
Dashnia nuk o kinema
Rrina theshtur ncinema
E dyve po na myt dilema
x4
A tka marr malli Mi Amor
Se mu kejt ndjenjat mi ke mor
E nese mo nuk je me mu
Prap kom ma ta deshmu sa t du


Ky tekst u dërgua nga Lannex Fan Edjola
Më Shumë Këngë Nga Lannex:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet