A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lantistar

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Lantistar is a popular singer of Hip-Hop music. Emri i vertet i kengetarit "LANTISTAR" eshte Taulant Arllati. Karieren ne muzike e ka filluar ne vitin 2009. Ne vitin 2012 ka lansuar kengen "SUN TTHIRRI JET" ku dhe e gjeti suksesin e tij me 500,000 klikime. Me pas ka lansuar kengen "LAMTUMIR", e cila gjithashtu arriti 500,000 klikime. Më datë 12 Nëntor 2015, Lantistar publikon videoklipin "Sun T'thirri Jet"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lil' Liri

Alidema

Gent Fatali

Elinel

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Real Mc

Tiki

Tensioni G

Niil-B

Bonsaton


Tags: Lantistar, Taulant Arllati

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019