Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lap Logu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Lap Logu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Më datë 13 Dhjetor 2014, Anjeza Ndoj & Lap Logu publikojnë videoklipin "Per Dashnine Qe Kena Pas". Më datë 5 Korrik 2015, Alma Velaj & Lap Logu publikojnë videoklipin "Hajde Kendojme Si Vlla E Moter". Më datë 5 Qershor 2016, Lap Logu publikon videoklipin "Potpuri Me Kenge Popullore". Më datë 21 Tetor 2018, Lap Logu publikon videoklipin "Dadush"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Lap Logu

Komente 0