Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Las Populares

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Las Populares është një grup këngëtarësh i huaj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Las populares eshte nje grup muzikor shume i njohur ne Argjentine dhe tere boten .Ky grup eshte ne serialin "Patito feo".Ne kete grup bejne pjese: Patito, Hosefina, Tamara, Sol, Matias, Alan, Santiago, Felipe dhe Gonzalo. Grupi kundershtar i tyre eshte Las divinas ne te cilin bejne pjese: Antonela, Katerina, Pia, Lusiana, Belen, Fakundo, Guido, Bruno dhe Guadalupe....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Isa Tkm

Erreway

Reik

Teen Angels

La Nueva Banda Timbiriche

Preluders

Antique

Culcha Candela

Veronicas

Upa Dance

Tags: Las Populares, Patito Feo, Brenda Asnicar


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet