Las Populares
Las Populares
Las Populares
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Las Populares është grup këngëtarësh i huaj i njohur. Las populares eshte nje grup muzikor shume i njohur ne Argjentine dhe tere boten .Ky grup eshte ne serialin "Patito feo".Ne kete grup bejne pjese: Patito, Hosefina, Tamara, Sol, Matias, Alan, Santiago, Felipe dhe Gonzalo. Grupi kundershtar i tyre eshte Las divinas ne te cilin bejne pjese: Antonela, Katerina, Pia, Lusiana, Belen, Fakundo, Guido, Bruno dhe Guadalupe.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1