Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Last Daddy

Nuk ka akoma asnjë votë

Last Daddy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Kthetrat

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Underground Mc

Leksy

Benny Blanco

Albotoxic

MMG Babloki

Kingston

Ilir Pasha

King Link

Luxhi

Don M1no

Tags: Last Daddy, Last Dady, Ismaili


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet