Më mbaj mend (për 1 muaj)

Latuà

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Latuà është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Më datë 29 Prill 2016, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Ajo". Më datë 8 Shtator 2016, Flame & Latua publikojnë videoklipin "Lucky Luciano", në bashkëpunim me Dr.Flow & Jetmir. Më datë 2 Nëntor 2016, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Chardonnay". Më datë 27 Nëntor 2016, Flame, Latuà, Overdose & Don Ghetto publikojnë videoklipin "Blanco". Më datë 19 Dhjetor 2016, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Lule Me 3sha". Më datë 1...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Benxhi

MIN3

Gesko

Don Arbas

Ace Yah

Skerdi

Vigan Shehu

Lek Plepi

Nehat Istrefi

Xexi (Driton Berisha)

Tags: Latuà, Latua, Murat Maliqi


Komente mbi këtë artist