Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Laura Toska

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
 • Vendlindja:
 • Elbasan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Laura Toska është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 2010, Laura merr pjesë në Nota Fest 2010 me këngën "Sheik", në bashkëpunim me Get Ready. Në Tetor 2013, Laura Toska merr pjesë në Zhurma Show 2013 me këngën "Ama Mu". Më datë 21 Shtator 2014, Laura Toska publikon videoklipin "Emri Yt Jam Une". Më datë 21 Gusht 2015, Laura Toska publikon videoklipin "Koha Jeme"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Baby G

Orjola Xhemollari

Evi Reçi

Hersiana Matmuja

Dorina Garuci

Emmy

Marjeta Billo

Megi Laska

Entela Zhula

Olta Boka

Tags: Laura Toska, Laura


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet