Laura Gjipi
Laura Gjipi
Laura Gjipi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: për fëmijë/junior
Laura Gjipi është këngëtare e njohur. Laura Gjipi ka qenë pjesmarëse ne edicionin e 3 të talentshowit Gjeniu I vogë.Laura në këtë garë ishte fituesja e vendit të parë. Kurse në edicionin e 5 në këtë talent-show ishte pjesmarëse motra e saj Elisa Gjipi por Elisa nuk mundi të rëmbente çmimin e parë. Laura e përkrahte shumë. Po ashtu në natën finale kur talentet e vegjë duhenin të zgjedhnin ndonjë këngëtarë për të performuar në skenë me ta Elisa padyshim që zgjodhi motrën e saj Laurën dhe të dyjat me dy zëra pothuajse të njejt kënduan një këngë shume emocionuese ku moren shume duartjokitje, shume komente të mira nga antarët e jurise.

Në Shtator 2019, Laura Gjipi & Elisa Gjipi marrin pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "Nëna".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0