Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Laura Krliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  37
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Laura Krliu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo ka qenë pjesë e shumë festivaleve dhe koncerteve. Prindërit e saj Arian Krliu dhe Olivera Dodeva me origjinë përkatësisht nga Dibra e Madhe dhe Shkupi. Arian Krliu, kantautor i njohur ne Maqedoni dhe Diasporë. Ajo është një këngëtare, dublante, aktore dhe artizane. Rrugëtimi i Laures në fushën e artit ka nisur që në moshë të vogël ku ajo ka qenë frekuentuese e rregullt e festivaleve të ndryshme për fëmijë (ku i pari ka qenë festivali Ylberi n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dina Shabani

Betime Zylali

Adelina Tahiri

Flutura Ajdari

Venera Lumani

Besa Krasniqi

Silvana Rusi

Fortesa Hoti

Kieda Budini

Entela Zhula

Tags: Laura Krliu, Laura Kerliu, Laura


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet