Më mbaj mend (për 1 muaj)

Laura Krliu - Pak Nga Pak  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

16/04/2015

2015-04-16T18:41:05+00:00Erdha, mendove se genjeja
u ktheva dhe pse ti nuk me prisje.
Vleja por ti mohoje sa un vleja,
ta dije ti sot ketu do ishe.

REF.
Dhe pak nga pak ky shpirt po vdes
e dehur ne mendime ty te pres
dhe ndal ngadal po tretem un
t'me me doje ti dhe pak me shume.

Ikin kalojne ditet e mija
vetem njesoj si dje kam mbetur
vleja por ti mohoje sa un vleja
ta dije ti sot ketu do ishe

REF.
Dhe pak nga pak ky shpirt po vdes
e dehur ne mendime ty te pres
dhe ndal ngadal po tretem un
t'me me doje ti dhe pak me shume.


Më Shumë Këngë Nga Laura Krliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet