Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Laura Lila

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Laura Lila është një këngëtare dhe instrumentiste. Qe ne moshen 6 vjece ka konkuruar dhe ka studiuar ne Liceun Artistik Jordan Misja ne Tirane, dega piano, 9 vjecaren dhe te mesmen e ka bere po ne kete shkolle. Ka marre pjese cdo vit ne konkurset per piano "EPTA" dhe eshte vleresuar me shume cmime te dyta dhe te para. Ka marre pjese disa vite rrjesht ne konkursin "Tirana Talent" dhe eshte vleresuar per tre vjet me cmim te pare. Ajo ka qene dhe eshte nxenese ekselente. Ne qytetin e Tiranes u afish...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rei Lelo

Graciela Marku

Eranda Bytyqi

Anastasja Skënderaj

Alma Saramati

Feti Peraj

Arbenita Arifi

Linda Hyseni

Nilsa Hysi

Zhorzheta Sota

Tags: Laura Lila


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet