Më mbaj mend (për 1 muaj)

Laura Nezha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  112
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Laura Nezha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Laura Nezha eshte nje nder kengetaret me te mira shqiptare dhe studion ne Universitetin e Arteve, dega Regji Teatri. Lidhja e saj me muziken eshte shume e hershme. Ka filluar te interpretoje ne skene qe ne moshen 5 vjec ne evente per femije me kenge, recitime dhe duke luajtur ne piano. Qe ne kete moshe ajo qe familjareve te saj i bente pershtypje ishte se ajo fiksohej pas aktoreve neper filma dhe gjate gjithe kohes i imitonte, shenje kjo qe perca...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (7)

4
6
7
2
2
2
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Erga Halilaj

Linda Sadiku

Orjola Xhemollari

Adalena Seferi

Megi Laska

Sabina Dana

Marjeta Billo

Olta Boka

Barbana

Zaimina Vasjari

Tags: Laura Nezha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet