Më mbaj mend (për 1 muaj)

Laura Radi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
 • Vendlindja:
 • Luzern 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Laura Radi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Një këngëtare me pamje e vokal të mrekullushëm, një femër që të lë gojëhapur që në pamje të parë. Është kjo Laura Radi, vajza e cila po hyn fuqishëm në skenën muzikore shqiptare. Një vokal atraktiv dhe unik si dhe një paraqitje mjaftë interesante e provokuese e bën Laurën një nga emrat më premtues të skenës shqiptare. Ajo po ecën me hapa të sigurtë. Më datë 29 Korrik 2015, Laura Radi publikon videoklipin "Ti Je I Jemi", në bashkëpunim me Drini...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diana Shillova

Dafina Buzhala

Gjulia

Eliona Qira

Irena Metalla

Eronida

Klea Balukja

Edea Demaliaj

Olidena

Fiorela Sahiti

Tags: Laura Radi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet