Lauresa Çerkezi
Lauresa Çerkezi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Lauresa Çerkezi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 25 Dhjetor 2022, Lauresa Qerkezi publikon videoklipin "Dashnia Jem". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Shpeta Sound, ndërsa tekstin e shkroi Fatmir Muja. Videoklipi u prodhua nga kompania Urban Graphics....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0