Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lav'da

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Lavdim Hyseni
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Lav'da është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri I tij eshte Lavdim Hyseni dhe jeton ne MITROVICE. Ai ka bashkepunuar me shume artiste si Lyrical Son, McKresha, Majk, Blero, Gentz etj. Më datë 28 Korrik 2010, Lil Samee publikojnë videoklipin "M.F.", në bashkëpunim me Mc Kresha, Gentz, Dr.Mic, Lav'da, Kastro Zizo & Dj Flow. Videoklipi u prodhua nga Pulla. Më datë 21 Maj 2011, Lav'da publikon videoklipin "Hardcore", në bashkëpunim me Dr.Mic & Caspo. Videoklipi u prodhua nga Imagine Fil...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

3 Treshi

Arbër Kurtaj

Dossty

Buta

Timi Novoberda (Tim)

Nush

Kela-N

Biggi

Pancho

Fresh-P

Tags: Lav'da, La'vda, Lavda, Lavdim Hyseni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet