Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lav'da
  • Emri i Vërtetë:
  • Lavdim Hyseni
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Këndon kryesisht: hip-hop

Lav'da është këngëtar i njohur. Emri I tij eshte Lavdim Hyseni dhe jeton ne MITROVICE. Ai ka bashkepunuar me shume artiste si Lyrical Son, McKresha, Majk, Blero, Gentz etj.

Më datë 28 Korrik 2010, Lil Samee publikojnë videoklipin "M.F.", në bashkëpunim me Mc Kresha, Gentz, Dr.Mic, Lav'da, Kastro Zizo & Dj Flow. Videoklipi u prodhua nga Pulla.

Më datë 21 Maj 2011, Lav'da publikon videoklipin "Hardcore", në bashkëpunim me Dr.Mic & Caspo. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0