Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Lavda është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Diti-G

Fabiani

Ralien

Underground Mc

Fida

Lil Erdi

Natra

Dora

J.B.

Tags: Lavda


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet