Live Video

Laver Bariu - Kaba Me Klarinet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/07/2009

2009-07-17T15:00:20

Këngë e albumit:

"Mozaik Nga Jugu Vol.2"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kaba Me Klarinet" kënduar nga Laver Bariu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Laver Bariu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Laver Bariu:

Më Shumë...