Më mbaj mend (për 1 muaj)

Laver Bariu - Vitori Tu Befte Nena Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Vitori, Vitori t’u bëftë nëna dhe moj,
Aman Vi, moj Vitori, e Vitori t’u bëftë nëna dhe moj.
E hajd të da, e hajd të dalim nga Bolëna dhe moj,
Aman, hajd, moj hajd të da, e hajd të dalim nga Bolëna dhe moj.

Një shami, një shami me mollë t'ëmbla dhe moj,
Aman, një moj një shami,e një shami me mollë t’ëmbla dhe moj.
E t'i hash me, e t'i hash me kë t'i do zemra dhe moj,
Aman, t'i moj t'i hash me, e t'i hash me kë t'i do zemra dhe moj.

Vitori, Vitori t’u bëftë nëna dhe moj,
Aman pri, moj primi le, e primi leshrat alla frënga dhe moj.
E Vitori, Vitori t’u bëftë nëna dhe moj,
Aman, vi moj vishi rro, e vishi rrobat alla frënga dhe moj.


Ky tekst u dërgua nga  stafi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Laver Bariu
Publikimi: 01/12/1995


Laver Bariu - Vitori Tu Befte Nena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vitori Tu Befte Nena".
3. Video është e këngës "Vitori Tu Befte Nena", por nuk këndohet nga Laver Bariu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Laver Bariu:


Komente 0