Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Laver Bariu - Qaj Maro  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kenge Nga Qyteti I Trendafilave"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1995

1995-11-30T23:00:00+00:00Ike dhe më le shtëpinë
qaj Maro, qaj moj bijë
oh po, qaj Maro, qaj moj bijë!

More rrugat për Misirë
qaj Maro, qaj moj bijë
oh po, qaj Maro, qaj moj bijë!

Më le vetëm me fëmijtë
qaj Maro, qaj moj bijë
oh po, qaj Maro, qaj moj bijë!

Puna jote rrukullimë
qaj Maro, qaj moj bijë
oh po, qaj Maro, qaj moj bijë!

Ta kam gjetur silloinë
qaj Maro, qaj moj bijë
oh po, qaj Maro, qaj moj bijë!


Ky tekst u dërgua nga  stafi
Më Shumë Këngë Nga Laver Bariu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet