Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lazy - Noze Modhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Noze madhe je,Noze madhe je,
veq po di me shajt dhe pse gja nuk ke jo,
vetem llafe ke ,vetem llafe ke,
zemer ti mum fal,
ohh me mu jo,Naze madhe je,
Naze madhe je,veq po di me shajt ,
dhe pse gja nuk ke jo,
vetem llafe ke,vetem llafe ke,
zemer ti mum fal,
ohh me mu jo,
e kom mendu me mira here me ta tha baby girl,
ke shume naze,
nigeresate kot e fundit po ma bon,
jo me mu nuk t'hecen,
nese dikur te thoja zemer sa pom don,
se te du ma teper,qa ta thash jo ti se meriton,
ma mir ndihem vetem,
kur kalum baby,kur kur kalum,
vetem sken bo,ti vetem vetem skena bo,
kur kalum baby,kur kur kalum,
vetem skena bo,ti vetem vetem skena bo,
Naze madhe je,veq po di me shajt,
dhe pse gja nuk ke jo,
vetem llafe ke,vetem llafe ke,
zemer ti mum fal,ohh me mu jo,
Naze madhe je,naze madhe je ,
veq po di me di shajt,
dhe pse gja nuk ke jo,
vetem llafe ke,vetem llafe ke,
zemer ti mum fal.....................................................................................................


Ky tekst u dërgua nga zevezjaLazy
Publikimi: 13/12/2014


Lazy - Noze Modhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Noze Modhe".
3. Video është e këngës "Noze Modhe", por nuk këndohet nga Lazy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lazy:


Komente 1