Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lea Muharremi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Lea Muharremi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 19 Janar 2014, Lea Muharremi publikon videoklipin "Like". Në Prill 2014, Lea Muharremi merr pjesë në Çelesi Muzikor 8 Junior me këngën "Mësuesja E Motrës". Në vitin 2015, Lea Muharremi publikon albumin "Ditelindja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDitelindja (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ilda Nuhiu

Emara Berisha

Xhenis Dhima

Greta Dulaj

Elda Bellaja

Alina Shehu

Belina Blakaj

Rina Shyti

Argjenta Ferati

Elona Sopjani

Tags: Lea Muharremi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet