Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lea Papa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
Lea Papa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Dea Strica

Marigona Vitia

Ervisa

Sarentina Cako

Florida Dushku

Samira

Xhirjana

Jona

Irida Pojani

Tags: Lea Papa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet