Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Learta Jakupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  51
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Learta Jakupi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo klasike. Learta është soprano dhe është e martuar me Kushtrimin, djalin e Shyhrete Behlulit. Më datë 7 Maj 2019, Shyhrete Behluli & Learta Jakupi publikojnë videoklipin "Për Ty Nexhmije". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Florent Boshnjaku & Rexho Mulliqi. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

E afërme e

Shyhrete Behlulit

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Denisa Onjea

Silvana Rusi

Sadbere Mehmeti

Viola Taçi

Mimoza Mazreku

Zana Ahmetgjekaj

Goldi Halili

Oreta Leka

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Bruna

Tags: Learta Jakupi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet