A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ledi (F)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Ledi (F) është një këngëtare e njohur. Në Prill 2006, Ledi merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Ti Je I Humbur". Në Maj 2008, Ledi merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Puthme". Më datë 17 Qershor 2016, Ledi publikon videoklipin "Anej Knej"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Herolinda Bucaliu

Gledis

Lina

Manushaqe Vata

Venera Imeri

Blerina Kastrati

Suela Ndreca

Evin Thana

Dorina Vinca

Entela Ilirjani


Tags: Ledi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019