Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ledi Vokshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  32
 • Vendlindja:
 • Durres 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Ledi Vokshi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ledi Vokshi u largua drejt New Yorkut ne moshen 11 vjeçare nga qyteti i Durrësit. Bashkejeton me ish-futbollisti i Teutës, Tiku Sulo, i cili e mbështet shumë në punën që bën si këngatëre. Jane njohur ne plazhin e Durresit dhe me pas nuk jane ndare me. Ajo thote "Jam me fat, pasi është shumë e rëndësishme për një artist që partneri ta kuptojë, përndryshe të duhet të zgjedhësh mes tyre." Ajo thote se ka kembengulur tek babai i saj, i cili eshte pik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareIndependente (2012)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Marjeta Billo

Rezarta Shkurta

Erga Halilaj

Hueyda El Sayed

Elia Zaharia

Eltina Minarolli

Kamela Islamaj

Barbana

Ingrit Gjoni

Jonida Maliqi


Tags: Ledi Vokshi, Ledi

Ledi Vokshi në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet