Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledian Raboja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Ledian Raboja është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 24 Shtator 2014, Ledian Raboja publikon videoklipin "I Vogel Isha". Më datë 29 Dhjetor 2016, Ledian Raboja publikon videoklipin "Me E Mira Ne Bote". Më datë 24 Prill 2017, Ledian Raboja publikon videoklipin "Drit E Henes". Më datë 21 Nëntor 2017, Ledian Raboja publikon videoklipin "Dil Nuse Ne Valle". Më datë 6 Prill 2018, Ledian Raboja publikon videoklipin "Kenga Ime". Më datë 31 Tetor 2019, Ledian Raboja publikon videokli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Edmond Muho

Spiro Roko

Altin Sulku

Erion Sheri

Vasillaq Gremi

Alket Zaimi

Bledar Alushaj

Engjell Çaçani

Vaske Curri

Vladimir Seferi

Tags: Ledian Raboja, Ledjan Raboja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet