Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ledri Vula & Gjiko - Bizzy Bizzy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bizzy Bizzy".
3. Video është e këngës "Bizzy Bizzy", por nuk këndohet nga Ledri Vula & Gjiko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ledri Vula & Gjiko - Bizzy Bizzy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"10/10"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Gjiko

12/03/2020

2020-03-12T22:32:37+00:00Yo, yo, yo

[Chorus: Gjiko]
SMS n'telefonin tem (SMS)
Ti po shkrun po thu po m’mungon (mungon)
Tash jam larg ti s'e din ku jam
Jam shumë high t'lutna mos pengom
Kështu që ma mirë ti veç
Harromë, harromë, harromë, baby
Harromë, harromë, harromë, baby
Mos thirr, mos pengo se jam Bizzy Bizzy
Mos thirr, mos pengo se jam Bizzy Bizzy

[Verse 1: Gjiko]
Sun ti fali dy minuta se i hupi 3000 funta
Kiss kiss bukuroshe, t’lutna mos ma prek Porsche-n
Ki kujdes kon e përqaf, dhipi i keq t'merr m'qafë
Mos e lyp dreqin për famë nëse Zoti s'ta ka dhonë
Gjiko AKA gangsta baby face
E qet ftyrën n'skar edhe t'bon Scarface
T'lo pa trace, djali Pejës, tu ja kill beat-at abejs
Tu bo drifta n'kthesë, tu pi purple haze, high dej sa t’des
Pasha nonën tem, këta ti kapërcej pa hez
Jeta shumë e ombël, shumë e ombël si pekmez
Unë s’po du stres, unë po du jazz
Bizzy Bizzy teli, thirre menaxherin tem (Yo yo yo)

[Chorus: Ledri Vula]
SMS n'telefonin tem (SMS)
Ti po m’shkrun po thu po m'mungon (mungon)
Tash jam larg ti s'e din ku jam
Jam shumë high t'lutna mos pengo
Kështu që ma mirë ti veç
Harromë, harromë, harromë, baby
Harromë, harromë, harromë, baby
Mos thirr, mos pengo se jam Bizzy Bizzy
Mos thirr, mos pengo se jam Bizzy Bizzy

[Verse 2: Ledri Vula]
Muzikë, shows, nxon me bros
Tel-in, style-n, airplane mode
Ky djali i nxehtë, u bo ftoft, spllifin, teleskop
Shumë high, pilot, si në film Hitchcock
T’dille du me lujt Sony
I want a model sikur Naomi
N'koncerte mu ka shtir zoni
Po m'vyn njo që me sy kuptohemi
Asnjo ma mirë nuk i rrin froni
Nuk e qes [?] I f**kin' own it
Me ekipen m'shohni tu chill-it se
[?]
Mos fol për numra i thej si thyesa
Ma shumë tu flejt n'aeroplan se te gjyshja
Bizzy bizzy tu bo deal-a me përkthysa
Po duhet me nejt me syza
Mos me m'ra ën msysh këto syna, Nysa

[Chorus: Gjiko, Ledri Vula]
SMS n'telefonin tem (SMS)
Ti po m'shkrun po thu po m'mungon (mungon)
Tash jam larg ti s'e din ku jam
Jam shumë high t'lutna mos pengo
Kështu që ma mirë ti veç
Harromë, harromë, harromë, baby
Harromë, harromë, harromë, baby
Mos thirr, mos pengo se jam Bizzy Bizzy
Mos thirr, mos pengo se jam Bizzy Bizzy


Ky tekst u dërgua nga Nehat Berbatovci24

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ledri Vula:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet