Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledri Vula - Rri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

[REF.:]
Na, na kur t'thash' rri ti nuk ëm ngove
Na, na (Eh)
Na, na kur t'thash' rri ti nuk ëm ngove
Na, na (Eh)

Veç sa e rolla një pa ty babe
Veç sa dola me nja dy n'date
Që sa, kena me nejt ën break
Aha, e mora vesh s'po ta nin
Aha, ku jom une sje ka rrin
Aha, për mu ça s'po din
Toxic love, starter pack
Eyo posht' nalt', posht' nalt', kjo s'o basket
Dhe me dosta, pa dosta po s'të kam len vet
Ti problemin e vogël e bon alamet
Pse pa dorza n'krevet, e jo muhabet
E i ndrroj pozat, tjetër ça po flet
Ata që t'pëlqejnë, une ti shti n'xhep
Jo s'po t lypi kurrgjo, po kqyr ça po m'jep

Veç kallzom diçka, te dim ku me met
Jo s'po t'rrij larg une ty, veç dor kom hek
Qysh po nihesh tash, kërka s'ke met
(Hajt se shihem se ni kiss all it takes)

[REF.:]
Na, na kur t'thash' rri ti nuk ëm ngove
Na, na (Eh)
Na, na kur t'thash' rri ti nuk ëm ngove
Na, na (Eh)

[Post-Chorus]
Me kon rrin ti ma shumë
Me kon del kur s'jom unë
Ça bon kur s'ki gjumë
Ëm man men e di un'

Ba-ba-ba-ba ba Baby
Aj, aj, aj, so lately
Sa kem bashk', s'ja vlejti
Sa kem bashk', s'ja vlejti
Sa ki t'njejt, un jom n'veti
Nina njëjt (Së shpejti)
Unë s'kesh, as ti s'ke n'veti

[REF.:]
Na, na kur t'thash' rri ti nuk ëm ngove
Na, na (Eh)
Na, na kur t'thash' rri ti nuk ëm ngove
Na, na (Eh)


Ky tekst u dërgua nga  MiraLamaLedri Vula
Publikimi: 15/08/2023
Video Produksioni: Supercut
Produksioni: RZON
Director: Besian Durmishi
Video Producer: Adea KelmendiLedri Vula - Rri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rri".
3. Video është e këngës "Rri", por nuk këndohet nga Ledri Vula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ledri Vula:


Komente 0