Më mbaj mend (për 1 muaj)

Legenda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
BIOGRAFIA: Legenda është një grup artistësh i njohur. Legenda eshte formu si grup ne vitin 2004 ku perbehet nga Granit Gashi DHE Alban MIROCI djemt e grupit legenda i kan vetme ka 22vjet jon studenta ne kolegjin fama studioin shkencat politike ndersa graniti vjen nga suhareka e albani nga juniku. kenga e tyre e par ishte dridhe clubin ndersa e dyta hey zemer. klipi i pare ishte armata e kosoves kenga pe punuar nga dj cimi ndersa tekstin e ka ber albani kenga e tyre e dyt ishte kampioni, nje keng e ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Legenda, Legjenda, Granit Gashi, Alban Miroci

Komente 0