A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Legjenda

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Legjenda is a popular singer of Hip-Hop music. Më datë 8 Janar 2007, Legjenda publikon videoklipin "Armata E Kosoves"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Xhema Aka Jemayli

Bigg V

O.D (Overdose)

Double A

F-Boogie

Pancho

Lil G

Hanello

Fresh-P

F-Tim


Tags: Legjenda

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019