Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lekë Dedvukaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Lekë Dedvukaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 27 Dhjetor 2019, Elvira Fjerza & Lekë Dedvukaj publikojnë videoklipin "Vajze E Re"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Naim Berisha

Bardhok Mehmeti

Prek Mrishaj

Adem Barbullushi

Elderin Dekaj

Viktor Paloka

Perlat Sheqeri

Xhelal Juka

Gezim Zefi

Gjin Dona

Tags: Lekë Dedvukaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet