TEKSTESHQIP

Lekë Dedvukaj
Nen Hije Te Deges Limonit
Lyrics
(Feat. Andrea Nicaj)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nen Hije Te Deges Limonit" kënduar nga Lekë Dedvukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.