Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lek Plepi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  59
 • Vendlindja:
 • Dukagjin 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Lek Plepi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Edhe pse u rrit ne nje mjedis qe nuk krijonte kushte te favorshme per te realizuar endrrat, ai e mbajti gjalle endrren per t'u bere i famshem. Ai deshironte te njihej nga te gjithe, duke mos i interesuar si dhe pse. Ndryshe nga te gjithe bashkemoshataret e tij, ne vitin 2005 ai shkoi ushtar me deshire dhe i la te gjithe pa mend kur hyri te dega ushtarake ne Shkoder, ku edhe pse te gjithe kundershtonin se nuk kishte arritur moshen, ai vazhdonte te...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

3 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

0
4
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Skerdi

Nehat Istrefi

Don Arbas

Luiz Ejlli

Gent Bushpepa

Endrit Shani

Eleminimi

Klejvis Saliaj

Vani Gjuzi

Mateus Frroku

Tags: Lek Plepi, Leke Plepi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet