Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lek Plepi - Bab E Bir

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bab E Bir".
3. Video është e këngës "Bab E Bir", por nuk këndohet nga Lek Plepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lek Plepi - Bab E Bir  (Feat. Mirash Plepi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

12/07/2012

2012-07-12T18:28:56+00:00nji kjo jet na erdh per steri na ka ardh nji jet plot halle ne qaf na merr kjo menia e madhe esht nji plag qe nuk na dhem me ja nis me ja nis te djali jem eeee me kadal bab cka po thue se jeta teash esht zhvillue nuk esht koha si dikur sot o vshtir me i thon kujt burr na rini e kem ni gjo shesim men shesim men ba e pa ba eeeeeeeeee
ref 2x
bab e djal sot bashk lujm kangen per te shkumen ne per tardhmen te 2 bashk po bejm kuvend nuk esht jeta si ka ken per burrni nuk pyt kerkush ja ka marr llafja per fush besnikrija krejt ka hupur sot gjithcka qenka me tfururdeshe sdesh krejt nuk vure si te jet jeta duhet me jetu eeeeeeeeeeeee


Ky tekst u dërgua nga  erion18
Më Shumë Këngë Nga Lek Plepi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet