Live Video

Lek Plepi & Mirash Plepi - Un Hip Hop Ti Cifteli


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/12/2015

2015-12-24T09:09:44


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Un Hip Hop Ti Cifteli" kënduar nga Lek Plepi & Mirash Plepi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lek Plepi & Mirash Plepi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lek Plepi:

Më Shumë...