Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 54 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Leka është një këngëtar i njohur. Se fundmi ka realizuar pese duete me kengetarin nga Kumanova Ismet Behxheti, Drita Musliun dhe Afrim Muqiqin. Ai jeton ne Prishtine se bashku me bashkeshorten dhe dy femijet e tij. Disa ng kenget e tij me te njohura jane: 01.Dashuri e gabuar 02.Ende te dua 03.Naten e mire 04.Lamtumire 05.Emrin tim ne zemer e mbaj 06.Hija e dites 07.Per ty 08.Hape Zemren 09.Ti ske faj 10.Do te pres 11.Dua te vdes 12.Ah Gabova 13.Vuajtje shum vuajt...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Shkumbin Kryeziu

Agim Gerguri

Miftar Meta

Niman Mushkolaj

Florent Nushi

Dardan Shkreli

Fehmi Kastrati

Refet Asani

Thoma Mahilaj

Bert Ndoci


Tags: Leka

Krijo Një Kartolinë